20:05 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه انگلیسی «میرر» خبر مخالت مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد برای بازگشت فوق ستاره پرتگالی به این تیم را فاش کرد.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه انگلیسی «میرر» مدعی شد باشگاه منچستر یونایتد تابستان گذشته برای بازگشت رونالدو به اولدترافورد پیشنهاد دریافت کرد.

بر اساس اعلام این روزنامه انگلیسی، «خورخه مندس» مدیربرنامه‌های رونالدو در پرتگال سال گذشته پیشنهاد بازگشت رونالدو را به منچستر یونایتد مطرح کرد اما اد وودوارد مدیر اجرایی این باشگاه این پیشنهاد را نپذیرفت.

در جوزا ماه امسال نیز مدیر برنامه‌های این فوق ستاره پس حذف یوونتوس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و مردد شدن «کریستیانو رونالدو» برای ماندن در این تیم، برای انتفال او به پاری‌سن‌جرمن هم مذاکره کرده بود.

رونالدو در این دور از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا شاهد عدم صعود تیم خود به مرحله یک چهارم نهایی بود. یوونتوس در دیدار برابر پورتو با احتساب امتیاز مجموع دو بازی رفت و برگشت و  قانون گل زده بیشتر در خانه حریف از صعود به مرحله بعد بازماند تا همچنان در حسرتِ موفقیت با پیراهن یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا باقی ماند.

این ستاره 36 ساله تا سال 2022 با یوونتوس قرارداد دارد و در هر فصل 30 میلیون یورو از باشگاهش حقوق می‌گیرد. وی از 2003 تا 2009 در منچستریونایتد حضور داشت.

مرتبط:

برای نخستین‌بار در 16 سال اخیر؛ غیبت همزمان مسی و رونالدو در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان + عکس
یک میلیون یورو؛ هزینۀ هر گل رونالدو برای یوونتوس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر