02:36 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید در کنفرانس خبری قبل از مصاف با الچه، در مورد حضور مجدد رونالدو صحبت کرد و مدعی شد که این بازیکن را بسیار دوست دارد.

به گزارش اسپوتنیک، پس از حذف یوونتوس توسط پورتو در دور یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شایعه جدایی کریستیانو رونالدو از این تیم ایتالیایی داغ شده است و رسانه‌های این کشور مدعی اند که بانوی پیر در پایان فصل این بازیکن را خواهد فروخت.

رونالدو که در حال حاضر 36 سال سن دارد، به تیم‌های منچستریونایتد، پاریسن‌جرمن و لیگ آمریکا لینک شده و حضور مجدد او در رئال مادرید نیز متصور است.

هواداران رئال مادرید از بازگشت این مهاجم پرتگالی به مادرید در شبکه‌های اجتماعی استقبال کرده اند و منتظر اند تا این باشگاه در این راستأ اقدام کند.

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید نیز در کنفرانس خبری قبل از مصاف با الچه، واکنش مثبتی به این موضوع داشت و از ستاره سابق تیمش تمجید کرد.

او در این مورد گفت:" خودتان می‌دانید که چه بازیکنی‌ست، چه کارهایی کرده و چقدر به او علاقه داریم. همه چیز روشن است. او فوق العاده است. در حال حاضر بازیکن یووه است و نمی‌توانم چیزی در موردش به شما بگویم. بازیکن یووه است و باید به این چیزها احترام گذاشت".

زیدان در حالی به تمجید از رونالدو پرداخته که پس از جدایی این بازیکن، رئال مادرید نیز همانند او موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا نشده و بسیاری از کارشناسان معتقد اند که برای درخشش در چمپیونز لیگ، این دو لازم و ملزوم یک دیگر اند.

مرتبط:

کنار هم نشستن مسی و رونالدو در مراسم توپ طلا و بهترین‌های فیفا به تاریخ پیوست؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر