19:38 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

میکل آرتتا سرمربی آرسنال در آستانۀ دیدار با تاتنهام، به تمجید از خط حملۀ این تیم پرداخت و سه مهاجم این تیم را خطرناک توصیف کرد.

به گزارش اسپوتنیک، یک شنبه شب آرسنال در ورزشگاه امارات میزبان تاتنهام خواهد بود و توپچی‌ها در دربی لندن دیدار بسیار حساسی در پیش دارند.

در آستانۀ این دیدار مهم، میکل آرتتا سرمربی آرسنال، به تمجید از خط حمله تیم تاتنهام پرداخت و سه مهاجم این تیم را خطرناک توصیف کرد.

او در این مورد به سایت گُل گفت:" رویارویی با تاتنهام سخت است. آن‌ها در فاز هجومی بسیار خاص هستند. کیفیت و درک متقابل آن‌ها از یک دیگر در خط حمله باعث می‌شود که به یکی از بهترین خط حمله‌های اروپا تبدیل شوند. آن‌ها نیازی به هافبک طراح ندارند، و می‌توانند برای خودشان موقعیت خلق کنند و به راحتی باهم ارتباط برقرار کنند. به هر حال ما خود را برای این جدال حساس آماده خواهیم کرد و به دنبال کسب پیروزی و 3 امتیاز این بازی خواهیم بود".

آرتتا در حالی به تمجید از شاگردان خوزه مورینیو پرداخته که هری کین با 16 گُل زده در صدر جدول گُلزنان و با 13 پاس گُل در رده نخست جدول پاس گُل دهندگان لیگ برتر فوتبال انگلستان قرار دارد.

مرتبط:

ضربه شدید کرونا به آرسنال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر