03:14 03 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مارتین اودگارد بازیکن رئال مادرید که به صورت قرضی در آرسنال توپ می‌زند، پس از خداحافظی استفان یوهانسن از تیم ملی، کاپیتان اول تیم ملی نروژ شد.

به گزارش اسپوتنیک، مارتین اودگارد 22 ساله، از سال 2014 در تیم ملی نروژ بازی می‌کند و تا حالا برای این تیم 25 بازی انجام داده و موفق شده 1 گُل برای تیم ملی کشورش به ثمر برساند.

این بازیکن با وجود سن کم، تجربه خوبی در تیم ملی دارد و همین تجربه او سبب شده تا او بالاتر از هالند، پس از خداحافظی استفان یوهانسن 30 ساله که به تازگی اتفاق افتاده به عنوان کاپیتان اول نروژی‌ها انتخاب شود.

به این ترتیب اودگارد در دیدار برابر جبل‌ الطارق که در اواخر ماه مارچ برگزار خواهد شد، بازو بند کاپیتانی را بر بازو خواهد بست و این تیم را رهبری خواهد کرد.

سولباکن سرمربی تیم ملی نروژ پس این انتخاب اودگارد به عنوان کاپیتان تیمش گفت:" مارتین یک زندگی طولانی را در بالاترین سطح داشته و توانایی خود را برای تبدیل شدن به بازیکنی درون و بیرون زمین ثابت کرده است. بازیکنی قدرتمند است که اعتماد به نفس بالایی دارد. می تواند که به کاپیتانی خوب تا سال‌های زیاد تبدیل شود".

این در حالی‌ست که برخی از کارشناسان هالند را با توجه به درخشش بسیار خوبش در ترکیب تیم دورتموند، گزینه‌ بهتری نسبت به اودگارد می‌دانند.

مرتبط:

رسمی؛ اودگارد به صورت قرضی به آرسنال پیوست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر