22:34 18 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آنتونی جوشوا راضی شد که مسابقه 200 میلیون پوندی خود با تایسون فیوری را در ماه جون برگزار نماید اما شک و تردیدها بیشتر از قبل شده است.

به گزارش اسپوتنیک؛ آنتونی جوشوا مشت زن حرفه‌ای بریتانیایی راضی شده است تا مسابقه 200 میلیون پوندی خود با تایسون فیوری را در ماه جون برگزار نماید اما فیوری از حالا به تعطیلات رفته در حالی که باب آروم معتقد است که معامله‌ای انجام شده است.

چند هفته پیش حتی بدبین‌ترین افراد احساس می‌کردند که آنتونی جوشوا و تایسون فیوری نبرد شان را انجام می‌دهند.

ادی هیرن پس از پیروزی جاشوا مقابل کبرات پولف در ماه دسامبر گفت که هیچ دلیلی وجود ندارد که این مبارزه در عرض چند روز انجام شود و اگرچه او همچنان مطمئن است که معامله‌ای در آستانه انجام است اما هنوز شک و تردید وجود دارد.

سه ماه پس از پیروزی جاشوا هنوز هیچ تأییدی وجود ندارد و نگرانی‌ها مبنی بر محروم شدن جهان از مبارزه بزرگ سنگین وزن 200 میلیون پوندی که مدتهاست آرزوی دیدن آن را دارند، افزایش یافته است. قراردادها امضا نشده، در حالی که محل برگزاری آن بلاتکلیف نیست و صحبت‌هایی در مورد آن انجام شده، تأخیر پیشنهادی ماه می تا جون تا جولای طولانی شده است.

و حالا فیوری که هرگز از راه دور در مورد این اتفاق خوشبینانه چیزی نگفته با آشکار کردن این‌که تمرین را متوقف کرده و به تعطیلات رفته و روزانه 12 پیمانه می‌نوشد، شک بیشتری ایجاد کرد.

مردان کلیدی که در انجام این مبارزه فانتزی نقش دارند گاه داستان‌های خود را درباره آنچه می‌گذرد چرخاندند، و این باعث ایجاد سردرگمی شده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر