00:18 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره گابنی توپچی‌های لندن به دلیل گیر کردن در ترافیک لندن نتوانست در بازی برابر تاتنهام به میدان برود.

به گزارش اسپوتنیک، روز گذشته در چهارچوب رقابت‌های لیگ برتر انگلیسی بازی مهم آرسنال و تاتنهام که به دربی شمال لندن مشهور است برگزار شد.

در این دیدار میکل آرتتا به اوبامیانگ بازی نداد که دلیل اصلی آن بی‌انضباطی قید شده است. مهاجم گابنی تمام 90 دقیقه را روی نیمکت نشست و شاهد پیروزی تیمش بود.

یک کاربر شبکه‌های اجتماعی ادعا می کند که اوبامیانگ به دلیل گیر کردن در ترافیک ظهر لندن نتوانست به موقع سر تمرین آرسنال برسد و همین باعث شد آرتتا وی را به دلیل بی انضباطی از ترکیب تیم مقابل تاتنهام خارج کند.

پس از پایان بازی چند خبرنگار اعلام کردند اوبامیانگ در زمان مقرر در اردوی تیم آرسنال حضور پیدا نکرده و به همین دلیل آرتتا تصمیم گرفته او را تنبیه کند.

همچنین چند سایت نوشته‌اند اوبا بارها با تاخیر به اردو اضافه شده و این بار دیگر کاسه صبر آرتتا لبریز شده است. در فیلم‌هایی که از بازی منتشر شده اوبامیانگ با حالتی غمگین روی سکوها دیده شد که نشان از ناراحتی او می‌داد.

آرتتا پس از بازی به خبرنگاران گفت:«قرار بود اوبامیانگ از ابتدا بازی کند اما یک مسئله انضباطی بوجود آمد. روی اسم او خط کشیدیم و کارمان را انجام دادیم. این مسئله را درون خودمان حفظ می‌کنیم».

 آرسنال و تاتنهام در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس در استادیوم امارات مقابل هم قرار گرفتند. این دربی لندن در نهایت با نتیجه 2-1 به سود آرسنال به پایان رسید.

مرتبط:

آرسنال 2 – تاتنهام 1؛ کامبک توپچی‌ها شمال لندن را سرخ کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر