17:07 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم برازیلی رئال مادرید در تازه‌ترین گفتگوی خود در پیوند به مصدومیت دشوار خود برابر آژاکس و بازی کنار کریم بنزما صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، وینسیوس جونیور، مهاجم برازیلی و جوان رئال مادرید در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در خصوص مصدومیت دشوار خودش برابر آژاکس و بازی کنار کریم بنزما صحبت کرده است.

این مهاحم رئال در آغاز صحبت‌هایش در مورد مصدومیت سختی که در بازی برابر آژاکس روبه رو شده بود، گفت:«زمانی که در دیدار برگشت مقابل آژاکس در لیگ قهرمانان دچار مصدومیت شده بودم و حضورم در کوپا آمریکا در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته بود درمانده شده بودم که شاید نتوانم بازی کنم و نتوانم به تیم کمک کنم».
وینیسیوس در ادامه گفت:«6 یا 7 ماه طول کشید تا مصدومیتم کاملا بازیابی شود. تا 2 یا 3 ماه بعد اصلا نتوانستم تمرین کنم. به مدت ۶ ماه به خودم شک کردم. به خودم ضربه زده بودم بدون اینکه کاری کنم. کفشم را می‌پوشیدم و پایم درد می‌گرفت».

مهاجم برازیلی کهکشانی‌ها در پایان صحبت‌هایش در مورد کریم بنزما گفت:«بازی کنار او آسان است. از زمانی که در برازیل بازی می‌:ردم هوادار او بودم. او بهترین مهاجم در حال حاضر است. بازی کنار او برای من خوب است. کریم همیشه به من می‌گوید که چه کاری انجام دهم و بازی کنار من را دوست دارد. همیشه به حرف‌های او گوش می‌دهم و می‌دانم که او این کار را انجام می‌دهد تا من رشد کنم».

 

مرتبط:

وینیسیوس به رکورد 100 بازی با پیراهن رئال مادرید رسید + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر