22:50 18 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی فعلی السد قطر و ستاره سابق بارسلونا، به شکسته شدن رکوردش توسط لیونل مسی واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا بامداد فردا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان بارسلونا است و لیونل مسی این فرصت را دارد تا به رکورد ژاوی برابری و در بازی برابر سوسیداد، این رکورد را به نام خود کند.

 ژاوی ستاره سابق بلوگرانا با انجام 767 بازی با لباس بارسلونا، رکورددار بیشترین بازی برای این تیم است و لیونل مسی با تعداد 766 بازی در رده دوم قرار دارد.

در همین حال ژاوی هرناندز، ستاره سابق بارسا که در حال حاضر هدایت السد قطر را به عهده دارد، به شکسته شدن رکوردش توسط لیونل مسی واکنش نشان داد و مدعی شد که این موضوع او را خوشحال می‌کند.

او در این مورد به  موندو دیپورتیوو گفت:" منصفانه است که بهترین بازیکن تاریخ، در تیم بارسلونا هم بیشتر از همه بازی کرده باشد. مایه افتخار است که بهترین بازیکن جهان و بهترین بازیکن تاریخ از نظر من، از رکورد من عبور کند. لئو این گونه است و نمی‌توانید با او رقابت کنید زیرا همیشه می‌خواهد برنده باشد. مسی هنوز هم برای بازی کردن جوان است و خیلی از فوتبالش باقی مانده. بنابراین او می‌تواند بازی‌های بیشتری انجام داد. امیدوارم او بازی‌های بیشتری را به عنوان بازیکن در بارسلونا انجام دهد و رکوردی تاریخی بگذارد. امیدوارم که او برای چند فصل دیگر در بارسلونا بماند".

ژاوی در حال چنین اظهاراتی را مطرح کرده است که او خود یکی از گزینه‌ها برای هدایت کاتالان‌ها است و این احتمال وجود دارد که در آینده مسی را هدایت کند.

 

مرتبط:

ده بازیکن با بیشترین بازی در بارسا؛ مسی در آستانه عبور از رکورد ژاوی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر