02:18 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم بلجیمی رئال مادرید با مصدومیت جدیدی دست و پنجه نرم می‌کند. نشریه اسپانیایی مدعی شده که او ادامه فصل لالیگا را از دست داد.

به گزارش اسپوتنیک، امروز عصر بود که باشگاه رئال مادرید طی بیانیه‌ای خبر از مصدومیت دوباره ادن هازارد دارد. ستاره بلجیمی در تمرین روز گذشته رئال غیبت داشت و از فهرست تیم برای بازی حساس فردا مقابل آتالانتا خط خورد.

نشریه اسپانیایی «مارکا» مدعی شد که هازارد پس از مشورت با اطرافیانش و نیز پزشکان باشگاه موافقت کرده تا مچ پای چپش جراحی شود. پزشکان معتقدند دلیل بسیاری از آسیب های عضلانی او وضعیت نه چندان مطلوب مچ پایش است؛ همان ناحیه ای که 26 نوامبر 2019 و در بازی برابر پی‌اس‌جی آسیب دید و زمستان گذشته جراحی شد.

او به احتمال زیاد برای رفع این مشکل و برداشتن قطعه از مچ پای خود دوباره زیر تیغ جراحان می رود. در این صورت ستاره بلژیکی ادامه فصل را از دست می دهد و حتی حضورش در رقابت های یورو 2020 که در تابستان 2021 برگزار می شود، در هاله ای از ابهام قرار می گیرد.

ادن هازارد تاکنون در 11 مقطع به دلیل مصدومیت یا بیماری از دسترس رئال مادرید خارج شده است. همه این مصدومیت ها از نوع عضلانی بوده تا پزشکان رئال مادرید به این نتیجه برسند که این مصدومیت ها به یکدیگر ربط دارد.

مرتبط:

تایید شد؛ هازارد باز هم مصدوم شده است + عکس
حسرت رئالی‌ها ادامه دارد؛ هازارد ال‌کلاسیکو را از دست می‌دهد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر