21:59 18 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچسترسیتی در دیدار برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به نظر نمی‌رسد کار سختی مقابل مونشن‌گلادباخ بحران‌زده داشته باشد.

به گزارش اسپوتینک، رفت و آمد بین انگلیس و آلمان دشوار است و به همین دلیل دیدار برگشت منچسترسیتی و مونشن‌گلادباخ هم امشب در ورزشگاه پوشکاش آرنای بوداپست برگزار خواهد شد. سیتی بازی رفت را با دو گل برده و شانس بیشتری برای صعود خواهد داشت.

منچسترسیتی - مونشن گلادباخ

شاگردان پپ گواردیولا در بازی رفت به پیروزی ۲ بر صفر رسیدند و با خیالی آسوده از نماینده آلمان پذیرایی خواهند کرد. منچسترسیتی که فاصله فاحشی با تیم دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس ایجاد کرده و تا حدود زیادی قهرمانی‌اش در این رقابت‌ها حتمی به نظر می‌رسد، به دنبال کسب قهرمانی در اروپاست و برای برتری مقابل حریف آلمانی کار زیاد دشواری در مقابل ندارد.

در سمت مقابل مونشن گلادباخ که تلاش زیادی می‌کند در لیگ قهرمانان اروپا باقی بماند، در بوندس‌لیگای آلمان وضعیت جالبی برای رسیدن به قهرمانی ندارد ولی بدون تردید همه تلاش خود را خواهد کرد تا بتواند شکست دور رفت را جبران کند و بدون تردید شاگردان مارکو رُز حریف از پیش باخته‌ای مقابل منچسترسیتی نخواهند بود.

اخرین جدال

دیدار رفت به میزبانی مونشن‌گلادباخ را منچسترسیتی 2 بر صفر برد. سیلوا و ژسوس گل‌های سیتیزن‌ها را به ثمر رساندند.

مصدومان و محرومان

منچسترسیتی با تمام قوا به مصاف گلادباخ هواهد رفت. رامی بن‌سبعینی و کریستوف کرامر مصدومان گلادباخ هستند ولی شاید آنها هم به جدال در انگلیس برسند.

ترکیب احتمالی دو تیم

منچسترسیتی: ادرسون، واکر، دیاس، لاپورت، زینچنکو، دبروینه، فرناندینیو، گوندوغان، محرز، استرلینگ و ژسوس

مونشن‌گلادباخ: سومر، لاینر، گینتر، الودی، ونت، زکریا، نویهاوس، هوفمن، اشتیندل، تورام و پلئا

مرتبط:

پنج پیروزی با شکوه گواردیولا در منچسترسیتی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر