16:46 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در بازی برابر هوئسکا، بارسلونا سه بار با شوت‌زنی از بیرون محوطه جریمه به گُل رسید و به نظر می‌رسد که کومان سلاح جدیدی برای پیروزی در دست گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا جز محدود باشگاه‌های اروپایی است که بازیکنانش کمتر اقدام به شوت‌زنی از بیرون محوطه جریمه می‌کنند و سبک بازی این تیم اجازه چنین کاری را به بازیکنان نمی‌دهد.

اما حالا به نظر می‌رسد که کومان در کنار سایر تغییراتی که آورده، به بازیکنان اجازه داده تا از بیرون محوطه جریمه شوت‌زنی کنند و این روش می‌تواند همچون اسلحۀ جدید برای این سرمربی هالندی برای پیروزی برابر حریفان باشد.

کومان که خود نیز یکی از شوت‌زن‌ترین مدافعان دوران خودش بود، در دیدار برابر هوئسکا از اسلحۀ جدید خود رونمایی کرد و تیم او سه بار با شوت‌زنی از راه دور به گُل رسید.

بارسا دیشب دوبار توسط مسی در دقایق 13 و 90 و یک بار توسط گریزمن در دقیقه 35 به گُل رسید و این بازیکنان گُل‌های شان را از بیرون از محوطه جریمه به ثمر رساندند.

بارسا در این فصل 10 گل از مجموع 60 گل خود را از راه دور به ثمر رسانده که سه گُل به تنهایی در بازی دیشب به ثمر رسید.

کومان در مورد استفاده از این روش در بازی دیشب به خبرنگاران گفت:" این چیزی است که ما در تمرین آن را امتحان کرده ایم و در مقابل تیم‌هایی که شدیداً دفاعی بازی می‌کنند مهم است؛ ما باید در هر بازی به گُل برسیم حتی از اگر با شوت‌زنی از بیرون محوطه جریمه باشد".

این در حالی‌ست که در فصول گذشته بارسا کمترین گُل را از شوت‌های بیرون از محوطه جریمه به ثمر می‌رسند و تنها راکتیتیچ هافبک کروات بلوگرانا که حالا در سویا حضور دارد، اقدام به شوت‌زنی می‌کرد.

 

مرتبط:

کومان: مسی باز هم ثابت کرد که بهترین بازیکن دنیا است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر