06:47 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روند بسیار خوب بارسلونا در رقابت‌های لالیگا نشان می‌دهد که این تیم مدعی اصلی قهرمانی لالیگا خواهد بود زیرا دو تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید، در چند بازی آخر روند بسیار متزلزلی داشته اند.

به گزارش اسپوتنیک، سه ماه قبل باشگاه بارسلونا وضعیت بسیار بدی داشت و با اختلاف فاحش نسبت به اتلتیکومادرید که در آن زمان نیز در صدر جدول قرار داشت، در رده چهاردهم جدول پرسه می‌زد.

اما حالا بارسلونا 15 بازی بدون چشیدن طعم شکست در رقابت‌های لالیگا را پشت سر می‌گذراند و 12 پیروزی، 3 تساوی کسب کرده و آخرین باخت این تیم به 5 دسامبر برابر کادیز بر می‌گردد.

این تیم حالا با توجه به 4 امتیاز اختلاف با اتلتیکومادرید و به دلیل یک بازی رو در رو با این تیم که قرار است تا چند هفته دیگر برگزار گردد، یکی از جدی‌ترین مدعی قهرمانی لالیگا شمرده می‌شود.

از سویی هم این تیم روند بسیار خوبی داشته و اعتماد به نفس بالایی نسبت به اتلتیکومادرید که بسیار متزلزل ظاهر شده است، دارد و اگر به همین روند خود ادامه دهد، می‌تواند جام را بالای سرببرد.

بارسا با کسب 45 امتیاز از 51 امتیاز ممکن تهدید جدی برای اتلتیکومادرید محسوب می شود و در صورتی که روخی بلانکو شکست و مساوی را در بازی‌های آینده تجربه کند و بارسا نیز این تیم را شکست دهد، جام در دستان کومان و شاگردانش در پایان فصل خواهد بود.

مرتبط:

رسیدن به این تعداد بازی برای بارسلونا افتخار بزرگ است + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر