00:19 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پاری سن ژرمن از برخی بازیکنان خود برای متقاعد کردن لیونل مسی برای بازی کردن در ترکیب این تیم استفاده می کند.

به گزارش اسپوتنیک؛ برخی از بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن یک کمپین را برای جلب توجه لیونل مسی آغاز کرده‌اند تا او را متقاعد کنند که در پاریس بازی کند در صورتی که تصمیم بگیرد تابستان آینده بارسا را ​​ترک نماید.
آنها نه تنها توسط نیمار از طریق واتس‌اپ مداوم تلاش می‌کنند تا وی دوست خود را متقاعد کنند که به PSG برود.


این نیز بخشی از این استراتژی گمراه کننده PSG است، همچنان آنها ارسال پیام تسلیم شدن کیلیان امباپه قبل پس از برنده شدن برابر بارسا را در نظر گرفته‌اند که در صفحه تیم فرانسوی نشر شد که در آن تصویری از امباپه به دنبال تحسین مسی همراه با متنی نشر شده بود که امباپه همان عکس را در توییتر با ایمومی تحسین و احترام به سمت ترک قایق منتشر کرده بود.
این تظاهرات عمومی تحسین امباپه نسبت به سوپراستار ارجنتاینی، انواع تفسیری را در هر دو شبکه مطبوعات و اجتماعی ایجاد کرده است. اما فراتر از شناخت ورزشی صادقانه امباپه ادای احترام به مسی می‌کند و این یک نشانه واضح است.
حتی ترکیب مائوریسیو پوچتینو را می‌توان به عنوان بخشی از یک استراتژی بزرگتر که هدف آن مسی است، تفسیر کرد. البته، پوچتینو سلسله مراتب کافی و مسیر را برای اشغال نیمکت باشگاه دارد. با این حال، فراموش نکنید که او مربی آرژانتینی است، که با زبان مسی خوب‌تر می‌فهمد و این یک عامل بیشتر در تثبیت محیط لاتین است که او را راضی به پوشیدن لباس پاریسی‌ها نماید.
در نهایت، در این روز دی ماریا قرارداد خود را با PSG برای یک سال تمدید کرد. تداوم حضور مهاجم آرژانتینی که در باشگاه پاریسی پیروز می‌شود، یک استراتژی دیگر برای جذب مسی است. زیرا دی ماریا و مسی دوستان نزدیک هستند، متعلق به همان نسل ورزشی هستند، هر دو در روزاریو (آرژانتین) متولد شده اند.
او به طور عمومی تمایل خود را برای بازی دوباره با مسی اظهار داشته: "بازی با مسی؟ بله من امیدوارم، فکر می‌کنم امکانات زیادی وجود دارد، باید آرام باشم، فکر کنم در مورد تمدید و ادامه کار در پاریس، زیرا من در اینجا بسیار خوشحالم.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر