05:55 12 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه چلسی برای جذب مهاجم گلزن تاریخ منچسترسیتی با بارسلونا وارد رقابت شد.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا از جدی‌ترین مشتریان سرخیو آگوئرو، مهاجم آرجنتینی منچسترسیتی محسوب می‌شود. در روزهای اخیر گفته شد که برخی توافقات برای انتقال او به نئوکمپ شکل گرفته است.

خوان لاپورتا، رییس جدید باشگاه بارسلونا نیز قصد دارد هر طوری که شده این بازیکن را به خدمت بگیرد؛ رویدادی که می‌تواند به ادامه حضور لیونل مسی در بلوگرانا کمک کند چرا که فوق ستاره بارسا رابطۀ خوبی با هموطنش دارد.

در همین حال و تازه‌ترین مورد نشریه «دیلی میل» انگلیس ادعای جدیدی را در رابطه به این بازیکن منچسترسیتی مطرح کرده است. طبق این گزارش، باشگاه چلسی نیز به جمع مشتریان مهاجم آرژانتینی اضافه شده و قصد دارد او را به خدمت بگیرد.

تیمو ورنر، مهاجم آلمانی آبی‌ها، که در تابستان اخیر به خدمت گرفته شد نتوانسته انتظارات را برآورده کند و این امکان وجود دارد که آگوئرو برای تقویت خط حمله تیم توماس توخل راهی استمفوردبریج شود.

آگوئرو در ماه های گذشته دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده و اخیراً به کرونا نیز مبتلا شد. در واقع بسیاری از گزارش‌ها حاکی از آن است که به طور قطع راه سرخیو آگوئرو و منچستر سیتی بعد از 10 فصل به جدایی ختم خواهد شد.

مرتبط:

کاتالان‌ها در تلاش شکار آگوئرو به گونه رایگان
آگوئرو بیاید، مسی هم تمدید میکند؛ جزئیات پیشنهاد فاش شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر