10:38 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هانسی فلیک از صعود بایرن مونیخ به جمع 8 تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا می گوید.

به گزارش اسپوتنیک، همان‌طور که انتظار می‌رفت تیم بایرن مونیخ با اقتدار توانست تیم لاتزیو را حذف و راهی مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان شود.


هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ پس از برد دو بر یک تیمش در بازی برگشت مقابل لاتزیو در آلمان گفت:«برای من مهم بود که ما در این بازی پیروز شویم. لاتزیو در خط دفاعی عملکرد خوبی ارائه داد، اما فکر می کنم بایرن مونیخ شایسته کسب این پیروزی بود. اما چه حیف که در دقایق پایانی دروازه ما باز شد».
سرمربی باواریایی‌ها در ادامه گفت:«خط حمله ما بسیار قوی است و ما معمولا پر ریسک بازی می کنیم. مهم این است که به همین شکل ادامه داده و از جلو دفاع کنیم تا حریفانمان را تحت فشار قرار دهیم. مطمئنا هر از چند گاهی حریف فرصت‌هایی هم پیدا می‌کند، اما من می خواهم تیمم به همین شکل بازی کند».
وی در پاسخ به این سوال که دوست دارد تیمش در مرحله بعد با چه قرعه‌ای مواجه شود، عنوان کرد:«امیدوارم قرعه خوبی نصیب بایرن شود و ما دو مسابقه باکیفیت ارائه بدهیم، زیرا می‌خواهیم به مرحله بعد صعود کنیم. اگر از تیمی که نمی خواهم با آنها مواجه شویم نام ببرم که تضمین می کنم به همان تیم برخورد خواهیم کرد».

به این ترتیب مدافع عنوان قهرمانی توانست در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 6 بر 2 حریف ایتالیایی خود را از پیش روی بردارد و فردا جمعه حریف این تیم در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها مشخص می‌شود.


مرتبط:

بایرن 2 – لاتزیو 1؛ گام نخست مرحله حذفی محکم برداشته شد
رکورد جدید بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر