01:54 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در حالی که منچستریونایتد با برتری در زمین میلان جواز صعود گرفت اما رنجرز شب تلخی را سپری کرد و با دو اخراجی باخت و حذف شد.

به گزارش اسپوتنیک؛ در ادامه بازی‌های لیگ اروپا و پس از ساعت 12:30 شب به وقت کابل چند بازی انجام شد که در مهم‌ترین دیدار منچستریونایتد در ورزشگاه سن سیرو حریف‌اش میلان را با یک گل از پیش رو برداشت و راهی دور بعد شد.

در این بازی دو تیم بازی نزدیکی را ارائه کردند اما من‌یونایتد اندک از حریف بهتر عمل می‌کرد. دو طرف در نیمه اول نتوانستند دروازه هم‌دیگر را باز کنند تا این‌که در آغاز نیمه دوم و در دقیقه 48 پاول پوگبا حساب کار را 1-0 ساخت.


در ادامه کار بازیکنان شیاطین سرخ و روسونری بارها تا امر گل‌زنی پیش رفتند اما درخشش دین هندرسون در درون دروازه مهمان و دفاع خوب میلان سبب شد تا گلی دیگر از خط دروازه‌ها عبور نکند.
با این برتری تیم یونایتد در مجموع بازی رفت و برگشت 2-1 برنده شد و به دور بعد راه یافت.

این در حالی‌ست که در دیگر بازی‌ها تیم رنجرز تحت هدایت استیون جرارد با دو اخراجی، 2-0 به اسلاویا پراگ در زمین خود شکست خورد تا با حساب مجموعی 3-1 باخته و از گردونه بازی‌ها حذف شوند. پس از قهرمانی در اسکاتلند این اولین شکست تیم جرارد پس از 18 بازی به ثبت برسد.


همچنان ویارئال 2-0 دینامو کیف را برد و در مجموع با برتری 4-0 جواز صعود گرفت. در حالی‌که آژاکس با برتی مجموعی 5-0 از سد یانگ بویز گذشت و به دور بعد رسید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر