00:39 24 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیدار رئال مادرید با لیورپول در دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بنا بر دلایل مختلف جذاب‌تر از گذشته‌ها خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، ساعاتی قبل قرعه‌کشی مرحله‌ یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در نیون سوئیس برگزار شد که براساس آن منچسترسیتی با دورتموند، پورتو با چلسی، بایرن مونیخ با پاریسن‌جرمن و رئال مادرید با لیورپول دیدار خواهند کرد.

در این میان دیدار دو تیم رئال مادرید و لیورپول به دلیل جنجال‌های فراوانی که در دیدار قبلی این دو تیم در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2018 اتفاق افتاد، جذاب‌تر خواهد بود.

در سال 2018، دو تیم رئال مادرید و لیورپول در فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با هم دیدار کردند که بیشتر کارشناسان شانس لیورپول را با توجه به درخشش بسیار خوب محمد صلاح که در آن زمان داشت، بیشتر از کهکشانی‌ها می‌دانستند.

صلاح اما در آن دیدار پس از برخورد با سرجیو راموس از ناحیه شانه شدیداً مصدوم شد و با چشمان اشک‌بار زمین بازی را ترک کرد و لیورپول نیز آن بازی را با نتیجۀ 1-3 باخت و جام را کاپیتان رئالی‌ها بالای سر برد.

پس از بازی بسیاری از کارشناسان راموس را به دلیل خطایی که بالای صلاح انجام داد، تنبه کردند و خطای او را قصدی و برنامه‌ریزی شده خواندند که از سوی کاپیتان رئال مادرید رد شد.

حالا صلاح با توجه به برخورد رئال مادرید با لیورپول، این فرصت را خواهد داشت تا با کاپیتان کهکشانی‌ها تصفیه حساب کند و انتقام خودش را بگیرد.

صلاح که از برخورد با رئال مادرید راضی به نظر می‌رسد، با توجه به درخششی که دارد می‌تواند راموس و یارانش را زمین‌گیر کند و ضمن گرفتن انتقام، راهی مرحله بعدی شود.

 

مرتبط:

قرعه کشی لیگ قهرمانان؛ لیورپول با رئال و بایرن با پی‌اس‌جی روبرو شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر