02:18 24 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول دیدار برابر رئال مادرید را جذاب توصیف کرد و مدعی شد که از تقابل قبلی خاطرات خوشی ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، عصر امروز مشخص شد که دو تیم رئال مادرید و لیورپول در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت. این دو تیم در فینال سال 2018 کیف نیز به مصاف هم رفتند که در پایان کهکشانی‌ها در روز پر اشتباه کاریوس دروازه‌بان آن زمان لیورپول، به پیروزی 3-1 رسید و برای سیزدهمین‌بار قهرمان اروپا شد.

یورگن کلوپ و شاگردانش دو سال پس از آن دیدار جنجالی، حالا فرصت دارند که انتقام بگیرند و با حذف رئال مادرید راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا گردند.

کلوپ که تیمش شرایط خوبی ندارد، ساعتی قبل به تقابل تیمش برابر رئال مادرید واکنش نشان داد و مدعی شد که این دیدار بسیار جذاب خواهد بود.

او در این مورد گفت:" خیلی قرعه هیجان‌انگیزی است. واضح است که رئال مادرید تیم بزرگ و سرسختی است، اما من احساس خوبی بابت آن دارم، زیرا شما به هر 6 تیم دیگر حاضر در این مرحله نگاه کنید، متوجه می‌شوید که تمامی حریفان، کیفیت بالایی دارند و مشکل‌زا هستند. من بی صبرانه منتظر این بازی هستم. 2 سال از آخرین دیدار ما با رئال مادرید می‌گذرد و مشخص است که ما خاطرات خوبی از آن بازی نداریم، پس یک بار دیگر بازی کردن با آن‌ها می‌تواند جذاب باشد. می‌دانم که بازی فینال با مرحله یک چهارم نهایی متفاوت است و ما هنوز نمی‌دانیم که در کدام زمین بازی خواهیم کرد. اگر در بوداپست به میدان برویم، خوب است".

این در حالی‌ست که هنوز مکان میزبانی رئال مادرید از لیورپول مشخص نیست و دیده شود که این بازی در کدام ورزشگاه برگزار خواهد شد.

 

مرتبط:

واکنش زیدان به تقابل با لیورپول در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر