21:18 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

آلان مارکس لوریرو ستاره اورتون در گفت‌وگویی فاش کرد که پسرش حق ندارد پیراهن یوونتوس با نام و شماره رونالدو را برتن کند.

به گزارش اسپوتنیک، آلان ستاره برازیلی اورتون که تابستان گذشته از ناپولی به این تیم پیوست، درخشش خوبی در ترکیب تافی‌ها داشته و یکی از بازیکنان مورد نظر اعتماد کارلو آنچلوتی شمرده می‌شود.

این بازیکن که از حضور در انگلیس خوشحال است، هنوز به باشگاه ناپولی تعصب دارد و این موضوع را با بیان این که پسرش حق ندارد پیراهن یوونتوس با نام و شمار رونالدو را بپوشد، بیان کرد.

او در این مورد به لیورپول اکو گفت:" قطعا پسرم فوتبال دوست دارد. او همیشه فوتبال می‌بیند و هنگام فوتبال دیدن یا لباس اورتون من را بر تن می‌کند یا لباس تیم‌های دیگری که برای آن‌ها بازی کردم. او بزرگترین منبع انگیزه من است. او و دخترم. این 2 نفر هوادار پر و پا قرص کریستیانو رونالدو هستند. به همین دلیل پسرم همیشه لباس رونالدو را دارد اما اجازه ندارد که لباس یوونتوس با نام و شماره رونالدو را بر تن کند زیرا یوونتوس رقیب مهم و بزرگ ناپولی است. به همین دلیل لباس‌های زیادی از رئال مادرید با شماره و نام رونالدو در خانه ما موجود است".

آلان در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که ناپولی و یوونتوس رقبأ بسیار سرسخت در ایتالیا هستند و همیشه مشکلاتی میان این دو باشگاه وجود داشته است.

مرتبط:

رونالدو در یووه می‌ماند یا می‌رود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر