18:00 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کارلو آنچلوتی سرمربی فعلی اورتون که در گذشته هدایت رئال مادرید را به عهده داشت، تاکتیک‌های خودش برای مهار مسی را فاش کرد.

به گزارش اسپوتنیک، کارلو آنچلوتی بین سال‌های 2013 تا 2015، هدایت رئال مادرید را به عهده داشت و بارها تیم او در برابر بارسلونا بازی کرد و این سرمربی موفق حتی در برخی بازی‌ها موفق به مهار مسی شد.

این سرمربی ایتالیایی که در حال حاضر هدایت اورتون را به عهده دارد، در مورد ترفندهای خودش برای مهار مسی در زمان هدایت رئال مادرید صحبت کرد و مدعی شد که تنها راه مهار ستاره آرجانتینی، نترسیدن از او است.

آنچلوتی در این مورد در نشست خبری قبل از دیدار با منچسترسیتی گفت:" هنگامی كه من در رئال مادرید بودم و بارها مقابل مسی بازی كردیم كه یكی از بهترین حریفان بود، من هرگز در مورد مسی با بازیکنان صحبت نكردم زیرا آن‌ها می ترسیدند. من به جای صحبت کردن در مورد مسی، به چیزهای دیگری اشاره می‌کردم. همه بازیکنان کیفیت فردی آن‌ها را می شناسند. روی آنچه باید انجام دهید باید تمرکز کنید".

این در حالی‌ست که تا چند روز دیگر رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو به مصاف هم خواهند رفت و زیدان که شاگرد آنچلوتی محسوب می‌شود، کار دشواری برای مهار ستاره بارسلونا دارد.

مرتبط:

دربی مرسی‌ساید 2021؛ آنچلوتی همه معادلات را برهم زد + عکس/ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر