01:15 03 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نزیک به 45 روز می‌شود که رئال مادرید روند بسیار خوبی را طی کرده و ده بازی می‌شود که شکست نخورده است.

به گزارش اسپوتنیک، 45 روز قبل رئال مادرید از رقابت‌های جام حذفی و سوپرکاپ اسپانیا حذف شد و دو جام ارشمند فصل را از دست داد.

پس از آن زیدان در یک نشست خبری از تغییر شرایط خبر داد و مدعی شد که او شاگردانش تمام توان شان را به خرج خواهند داد تا رئال دو جام باقی‌مانده( لالیگا و لیگ قهرمانان) را کسب کند.

از آن روز تا حالا، تیم رئال مادرید 10 بازی در رقابت‌های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا انجام داده که هیچ شکستی را متحمل نشده و از یک تیم بحران‌زده، به یک تیم با ثبات و مدعی قهرمانی مبدل شده است.

البته زیدان در این راه با مشکلاتی نیز روبه‌رو شده و ستاره‌های بزرگ تیمش چون بنزما، راموس، هازارد و کارواخال را به دلیل مصدوم در اختیار نداشته است.

رئال مادرید در 10 بازی آخر، 6 پیروز برابر تیم‌های هوئسکا، ختافه، والنسیا، وایادولید، الچه و سلتاویگو، دو تساوی برابر اتلتیکومادرید و رئال سوسیداد در رقابت‌های لالیگا و همچنان دو پیروزی ارزشمند در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برابر آتالانتا کسب کرده است.

رئال با این نتایجی که کسب کرده، هنوز شانس قهرمانی برای کسب عنوان قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را دارد و دیده شود که در پایان فصل جام خواهد برد یا خیر.

مرتبط:

توافق شفاهی رئال مادرید با مدافع بایرن مونیخ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر