10:12 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رافائل واران مدافع فرانسوی رئال مادرید، در گفت‌وگویی مدعی شد که خودش را در کارهای زیدان و دشان دخیل نخواهد کرد و همچنان در قضیه بنزما بی‌طرف خواهد ماند.

به گزارش اسپوتنیک، این روزها درخشش بنزما در ترکیب رئال مادرید سبب شده تا انتقادات از دیدیه دشان و فدراسیون فوتبال فرانسه بخاطر عدم دعوت از او به تیم ملی اوج گیرد و زیدان یکی از کسانی بوده که به صورت مستقیم از سرمربی تیم ملی کشورش انتقاد کرده است.

در این میان از رافائل واران انتظار می‌رفت تا در روند بازگشت بنزما به تیم ملی کمک کند و پیام زیدان و بنزما را به دیدیه دشان برساند اما این بازیکن در گفت‌وگویی مدعی شده که در کار سرمربی تیم ملی و باشگاهی خودش مداخله نخواهد کرد.

او ضمن تمجید از بنزما گفت:" او سخت کوش است و افراد این چنینی همیشه پیشرفت می‌کنند. او بهترین فوتبال خود را انجام می دهد، یک  روند بسیار خوب که ثابت می کند او برای رئال مادرید بسیار مهم است. اما نمی‌توانم بین زین الدین زیدان و دیدیه دشان مداخله کنم".

این در حالی‌ست که بنزما پس از سال 2015، و در پی رسوایی در قضیه اخاذی از والبوئنا، از حضور در تیم ملی محروم شده و 6 سال می‌شود که برای خروس‌ها به میدان نرفته.

مرتبط:

واران تمدید نکند به منچستر می‌رود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر