02:33 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع انگلیسی باشگاه چلسی مدعی است که زیر نظر توماس توخل، آن‌ها امیدوار به فتح 2 جام مهم در فصل جاری هستند.

به گزارش اسپوتنیک، چلسی در این فصل در زمان سرمربی‌گری فرانک لمپارد، شرایط مناسبی نداشت و هواداران این تیم با وجود خرید‌های پر سر و صدای تابستانی، انتظار عملکرد بهتری از لمپارد داشتند، اما بعد از اخراج اسطوره چلسی در ماه جنوری، آن‌ها زیر نظر توخل سروسامان گرفتند و نتایج خوبی کسب کردند.

بن چیلول، مدافع انگلیسی آبی‌های لندن در خصوص امکان به پایان رساندن فصل با 2 قهرمانی گفت:«100 درصد امکان پذیر است. ما در هر دو تورنمنت حضور داریم و عملکرد مناسبی از خود نشان دادیم، اما این چیزی نیست که در موردش صحبت کنیم.»
مدافع چلسی در ادامه گفت:«به نظرم، بازیکنان تیم از نظر ذهنی پیشرفت کرده‌اند، می‌دانم که این حرفم یک نوع کلیشه به حساب می‌آید، اما دیدید که هفته به هفته زیر نظر توماس توخل بهتر شده‌ایم. باید به پیشرفت خود ادامه دهیم و با ذهنیت برنده وارد بازی‌ها شویم.»

چلسی در آخرین دیدار خود موفق شد شفیلد یونایتد را در اف ای کاپ ببرد و به مرحله بعد راه یابد. حال آبی‌های لندن در مرحله نیمه نهایی این تورنمنت باید به مصاف منچسترسیتی بروند و در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان نیز پذیرای پورتو پرتگال خواهند بود.

مرتبط:

قرعه کشی نیمه نهایی جام حذفی: چلسی به سیتی خورد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر