02:44 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچستر یونایتد می تواند تابستان امسال هوگو لوریس دروازه بان تاتنهام را به دلیل تردید در مورد آینده داوید دخیا به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، آینده داوید دخیا در منچستریونایتد هنوز مشخص نیست و رسانه‌های نزدیک به این باشگاه مدعی اند که دروازه‌ اسپانیایی پس از ده سال حضور در اولدترافورد، این باشگاه را ترک خواهد کرد.

از همین رو سران شیاطین سرخ تصمیم دارند تا یک دروازه‌بان با تجربه به خدمت بگیرند تا در کنار دین هندرسون جوان از دروازه این تیم در فصل جدید محافظت کنند.

براساس گزارش اکیپ، مدیران منچستریونایتد، هوگو لوریس دروازه‌بان 34 ساله تاتنهام که احتمالاً دوران حضورش در این تیم در پایان فصل به پایان خواهد رسید را زیر نظر دارند و در تابستان آینده به جذب او اقدام خواهند کرد.

لوریس که از زمان پیوستن به تاتنهام در سال 2012، 363 بازی برای اسپرز انجام داده است، تا حالا موفق به کسب جام با این تیم لندنی نشده و می‌خواهد به حسرت خودش پایان دهد و همانند تیم ملی در رده باشگاهی نیز افتخاراتی کمایی کند.

این بازیکن که مورد توجه پاریسن‌جرمن نیز قرار دارد، در پایان  فصل در مورد آینده‌اش تصمیم خواهد گرفت و هنوز مشخص نیست که به کدام باشگاه خواهد پیوست.

این در حالی‌ست که تاتنهام نیز به جدایی این بازیکن آمادگی می‌گیرد و از حالا گزینه‌های خودش را فهرست کرده تا برای جذب آن‌ها تلاش کند.

این باشگاه شرایط نیک پوپ و مایگن را زیر نظر دارد و احتمال یکی از این دو بازیکن جانشین لوریس خواهد شد.

مرتبط:

زمان دوری لوریس از میادین فوتبال مشخص شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر