04:11 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان می‌خواهد روی بازیکنانی که او حساب می‌کند سرمایه‌گذاری شود و باشگاه با دلخواه خرید نکند.

به گزارش اسپوتنیک؛ رونالد کومان در خریدهای بارسلونا می‌خواهد نظر بدهد و رأی داشته باشد.
کومان جایگاه خود را در بارسلونا تثبیت کرده و در بسیاری از دلایل معروف بدون درنگ در این ماه‌های سخت سُکان هدایت خود را حفظ کرده و از حالا این مربی می‌خواهددر خریدها رای بدهد.
کومان وانمود نمی‌کند که فقط یک تماشاگر برنامه ریزی تیمش است. او نمی‌خواهد قراردادهای نوع مالکوم با ارنستو والورده یا متئوس که توسط مربی پیدا می‌شود بدون اینکه چیزی بدانند، باشد. نتیجه این است که پس از آن او به آنها زمینه نمی‌دهد زیرا آنها او را متقاعد نمی‌کنند. او می‌خواهد تقویت کننده‌های تیم با او توافق شده و در تصمیم گیری نیز رای داشته باشد. کومان به ساختارهای فنی احترام می‌گذارد اما امیدوار است که در تصمیم گیری نقش مهمی داشته باشد.


سال گذشته او درک می‌کرد و بعد از جدایی لوئیز سوارز نه مرکز بازی داشت و نه مهاجم. بعد از جدایی ایوان راکیتیچ و آرتورو ویدال او "سطح بالایی" هم نرسید زیرا نه اریک گارسیا خریداری شد و نه دپای و نه وینالدوم. این مربی همچنین در بازار زمستان تیم‌اش را تقویت نکرد گرچه سران باشگاه به او گفتند که ورود اریک گارسیا و یک مهاجم پس از مصدومیت جدی آنسو فاتی و جرارد پیکه به خوبی انجام خواهد شد. وی پس از پذیرفتن همه اینها معتقد است که لیاقت این را دارد که برای فصل دوم به تقویت‌های مورد نیاز خود دست یابد.
و همچنین او می‌خواهد قبل از امضای قرارداد با بازیکنان مداخله کند و با آنها صحبت کند تا آنها را متقاعد کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر