09:05 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع آمریکایی بارسلونا می گوید او در تلاش این است که چیزهای زیادی از فوق ستاره آرجنتینی بارسلونا و دیگر بازیکنان این تیم یاد بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، سرجینیو دست، مدافع امریکایی بارسلونا در پیروزی 6-1 تیمش برابر رئال سوسیداد دو گل به ثمر رساند.

در حقیقت، عملکرد این بازیکن به قدری خوب بوده که اکنون هواداران بارسلونا امیدوار هستند که دست بتواند پس از سال‌ها جای خالی ستاره بزرگی مثل دنی آلوز را برای‌شان پر کند.

این مدافع آبی‌اناری‌ها در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در خصوص بازی در کنار مسی و دیگر بازیکنان این تیم گفت:«من با بهترین بازیکن یعنی لیونل مسی بازی می کنم. در هر تمرین نگاه کردن به او و کاری که انجام می دهد باور نکردنی است. من سعی می کنم  چیزهای زیادی از او یاد بگیرم اما واقعاً سخت است.»
دست در ادامه افزود:«احساس می کنم در بارسلونا پیشرفت زیادی کرده ام. این سیستم که ما در حال حاضر بازی می کنیم چیزی است که کاملاً برای من مناسب است. احساس می کنم که می توانم از همه بازیکنان چیزهای زیادی یاد بگیرم. این واقعاً برای پیشرفت من خوب است. در جای مناسب قرار دارم و می‌توانم توانایی های خود را نشان دهم.»

سرجینیو دست از زمان ورودش به بارسلونا توسط کومان در پست های مختلفی بازی کرده است. این بازیکن 20 ساله به عنوان یک دفاع راست به بارسلونا آمد اما در شروع کارش به علت مصدومیت جوردی آلبا مجبور شد که در پست مدافع چپ بازی کند اما بعد توانست در پست تخصصی خود بازی کرده و رشد کند.

مرتبط:

شمارش معکوس؛ تنها 100 روز تا تصمیم بزرگ مسی!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر