12:29 01 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اسطوره سال‌های نه‌چندان دور باشگاه بارسلونا می‌گوید در نهایت این لیونل مسی است که باید درباره آینده‌ حرفه‌ای‌ خود تصمیم‌گیری کند.

به گزارش اسپوتنیک، کارلس پویول، کاپیتان افسانه‌ای بارسلونا که سالیان سال بازویند کاپیتانی ابی‌اناری‌ها را بر بازو داشت و با تیم ملی اسپانیا قهرمان جهان هم شده بود، درباره رونالد کومان و لیونل مسی صحبت کرده است.

پویول در آغاز صحبت‌هایش در خصوص فوق ستاره آرجنتینی بارسلونا گفت:«من بعد از برابری مسی با رکورد ژاوی با او صحبت کردم. ماندن مسی برای هواداران بارسلونا خبر خوبی خواهد بود. فکر می‌کنم مسی در بهترین مکانی است که می‌تواند باشد؛ این موضوع به او بستگی دارد. من از او حمایت می‌کنم
پویول در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص حضور سرمربی هالندی روی نیمکت بارسلونا خاطرنشان کرد:«از بیرون بازیکنان بارسا با حضور کومان روی نیمکت این تیم خوشحال به نظر می‌رسند، کسی که اسطوره باشگاه است و کارش را به خوبی انجام می‌دهد. او شایسته احترام و اعتماد است و در پایان فصل می‌توان عملکرد رونالد را ارزیابی کرد.»
این اسطورۀ بارسلونا در پایان در خصوص رییس جدید این باشگاه نیز اظهار داشت:«نمی‌توانم چیزی در این باره بگویم. من قبلاً در مواردی با بنیاد خیریه باشگاه همکاری کرده‌ام و در صورتی که آنها نیاز به من داشته باشند، همیشه آماده کمک هستم.».

 

 

مرتبط:

گل‌زن ترکیب تاریخ فوتبال در رده‌ی ملی؛ حضور رونالدو و مسی
با آمدن لاپورتا مسی در بارسا ماندنی شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر