21:56 18 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم آرجنتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌‌جرمن می‌گوید که از بودن در این تیم خوشحال است.

به گزارش اسپوتنیک، مائورو ایکاردی، مهاجم آرجنتینی پاری‌سن‌جرمن اخبار پیوستنش به یوونتوس و رم را تکذیب کرد. این ستاره جوان پاری‌سن‌جرمن در مصاحبه با وب‌سایت رسمی این باشگاه از خوشحالی اش در این تیم صحبت کرد.

ایکاردی در این باره بیشتر گفت:«باشگاه تصمیم گرفت تا از بند دائمی کردن قراردادم استفاده کند و من بابت این موضوع بسیار خوشحال شدم. سران باشگاه روی من حساب ویژه‌ای برای 4 سال آینده باز کردند. برای من، این یک افتخار بود و این را از نخستین روز حضورم در این باشگاه گفتم.»
این مهاجم آرجنتینی پی‌اس‌جی در ادامه اظهار داشت:«احساس خوبی در شهر پاریس دارم. تیم بسیار منسجمی داریم که می‌تواند تمامی جام‌ها را فتح کند. این‌ها مواردی هستند که بازیکنان فوتبال در انتخاب تیم، دقت می‌کند.»
ایکاردی در پایان در مورد شرایط پی‌اس‌جی نیز گفت:«سال گذشته ما فصل فوق‌العاده‌ای داشتیم و امیدوارم بتوانیم در سال‌های پیش‌رو بتوانیم روند رو به رشد را در پیش بگیریم و به عناوین قهرمانی هم برسیم. به نظرم با توجه به تغییراتی که در نتیجه شیوع ویروس کرونا به وجود آمد، کار برای‌مان دشوار بود، با این حال ما در دو فینال حذفی بازی کردیم و به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم رسیدیم.»

ایکاردی در سال 2019 به صورت قرضی از اینترمیلان راهی پاری‌سن‌جرمن شد و در سال 2020 قراردادش را دائمی کرد.

 

 

مرتبط:

ایکاردی در سه راهی تیم‌های ایتالیایی
مائورو ایکاردی به سری A باز خواهد گشت؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر