18:28 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس گزارش‌ها، ستاره آرجنتینی یوونتوس به جدایی از این تیم نزدیک شده است.

به گزارش اسپوتنیک، سایت فوتبال ایتالیا مدعی شد که در صورت عدم ارائه پیشنهاد جدید از سوی یوونتوس برای پائولو دیبالا، ستاره آرجنتینی در تابستان پیش رو تورین را ترک خواهد کرد.

در همین حال، نشریه «گاتزتا دلو اسپورت» دیگر نشریه ایتالیایی نیز این خبر را تایید کرده و مدعی شده که دیبالا اکنون از هر زمان دیگری به جدایی از یوونتوس نزدیک تر شده است.

شایعه جدایی پائولو دیبالا یوونتوس در حالی شدت گرفته که اخیراً نایب رئیس این باشگاه یعنی پاول ندود نیز تایید کرده بود که آنها هر گزینه ای را در بازار نقل و انتقالاتی مورد بررسی قرار خواهند داد.

بانوی پیر در تابستان گذشته پیشنهاد دستمزد سالیانه 10 میلیون یورویی را به این بازیکن خود ارائه داد اما او این پیشنها را نپذیرفت. از سوی همف خورخه آنتون، مدیر برنامه‌های او در ماه اکتبر به ایتالیا سفر کرد اما باشگاه یوونتوس برای تمدید قرارداد با وی ارتباط برقرار نکرد.

در حال حاضر آنتون در آرجنتین به سر می‌برد و به نظر می‌رسد که در انتظار دریافت پیشنهاد جدید از سوی بیانکونری است.  قرار داد پائولو دیبالا با یوونتوس در جون 2022 به تمام می‌رسد و هنوز هیچ نشانه‌ای از توافق بین دو طرف برای تمدید مشاهده نشده است.

مرتبط:

احتمال معاوضه‌ی گریزمن و دیبالا
لیورپول در اندیشه جذب دیبالا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر