06:01 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

احتمال زیاد می‌رود که دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا در این فصل با حضور 9 هزار تماشاگر برگزار شود.

به گزارش اسپوتنیک؛ اتحادیه فوتبال اروپا قصد دارد حداقل 9 هزار هوادار برای تماشای دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری به ورزشگاه وارد شوند.

قرار بود استادیوم المپیک آتاتورک استانبول میزبان فینال 2019/20 باشد اما به دلیل  همه گیری، این رقابت در یک جای خالی در استادیوم "دا لوز" در لیسبون به پایان رسید.

استادیوم المپیک آتاتورک اکنون میزبان رویداد نمایشی این فصل خواهد بود، اگرچه مسابقات جهانی 2020/21 همچنان با اختلال گسترده روبرو شده است.

تعدادی از مسابقات به دلیل محدودیت‌های سفر مجبور به انجام در مکان‌های خنثی می‌شود، دیلی میل گزارش داده که یوفا در مورد احتمال نهایی شدن حضور هواداران در فینال البته با ظرفیت کم‌تر به طور فزاینده ای خوش بین است.

گفته شده که حداقل تعداد 9 هزار تماشاگر باید بتوانند در آن حضور داشته باشند که تخصیص تکت بین دو نامزد نهایی تقسیم شده است.

یوفا همچنان قصد دارد تکت‌های هوشمند غیرقابل انتقال برای طرفداران از طریق تلفن‌های همراه را به خاطر گسترش کوید 19 صادر نماید.

ظرفیت وزرشگاه آتاتورک 75.415 نفر است و یوفا امیدوار است که این حضور به 30 یا 50 درصد برسد. با این حال، تصمیمات نهایی در مورد ظرفیت و این‌که آیا هواداران بیرون مرزی اجازه سفر به این بازی را دارند، در نهایت به دولت ترکیه بستگی دارد.

پیش از این گفته شده بود که یوفا از احتمال استقبال از بازگشت هواداران برای فینال لیگ قهرمانان اروپا که روز شنبه 29 می برگزار می‌شود، اطمینان دارد.

اگرچه بعید است که هواداران مجاز به حضور در مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی باشند، در حالی‌که سفر اروپایی برای بازگشت تدریجی در اواسط ماه می دشوار است اما این امر می‌تواند تعداد محدودی از تماشاگران را برای رسیدن به استانبول فراهم کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر