11:06 01 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جرمن کالین دفو مهاجم سابق باشگاه تاتنهام، به هری کین توصیه کرده که برای کسب جام باید این تیم را ترک کند.

به گزارش اسپوتنیک، هری کین در این فصل به همراه محمد صلاح ستاره لیورپولی‌ها با 17 گل در رتبه اول جدول گلزنان لیگ برتر انگلیس قرار دارد و به نظر می‌رسد مدیران تیم فوتبال تاتنهام کار سختی برای نگه داشتن ستاره اول تیم خود در تابستان امسال دارند.

کین که گفته در پایان فصل و حتی پس از پایان یورو در مورد آینده‌اش تصمیم‌گیری خواهد کرد، مورد توجه باشگاه‌های بزرگی قرار دارد و بسیار از کارشناسان معتقد اند که این بازیکن برای رسیدن به جام قهرمانی باید این تیم را ترک کند.

یکی از کسانی این توصیه را به هری کین نموده است، جرمن کالین دفو مهاجم سابق باشگاه تاتنهام و این بازیکن گفته است که هموطنش در تیم فعلی به جایی نخواهد رسید.

دفو در این مورد گفت:" اگر چند سال پیش این پرسش را از من می پرسیدید، می‌گفتم که هری کین باید در تاتنهام بماند، اما حالا اگر او می‌خواهد که جام قهرمانی ببرد، پس باید از این تیم برود. فکر نمی‌کنم این کار برای او آسان باشد زیرا او کارهای کرده که اسطوره‌ها انجام می‌دهند و جدایی برایش دشوار خواهد بود".

این در حالی‌ست که از باشگاه‌های منچسترسیتی، منچستریونایتد و رئال مادرید به عنوان جدی‌ترین مشتری‌های هری کین در فصل آینده نام برده می‌شود.

 

مرتبط:

هری کین از آستانۀ خروج از تاتنهام؛ ستاره انگلیسی شاگرد گواردیولا می‌شود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر