02:54 13 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دنی ماکلی داور دیدار پرتگال – صربستان، بابت اشتباه فاحش خودش که سبب شد گُل درست رونالدو مردود اعلام شود، از کریستیانو و یارانش عذر خواهی کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در آغاز هفته دو تیم پرتگال و صربستان در نخستین دیدار مرحله راهیابی به رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر در منطقه اروپا، به مصاف هم رفتند و این دیدار با نتیجه 2-2 مساوی به پایان رسید.

پرتگال می‌توانست در این دیدار به برتری برسد اما دنی ماکلی هالندی که قضاوت این دیدار را به عهده داشت، به اشتباه گُل دقیقه 93 رونالدو را با وجود عبور توپ از خط دروازه مردود اعلام کرد و سبب شد کاپیتان پرتگال انتقادات شدیدی به داور بازی داشته باشد و بازو بند کاپیتانی‌اش را به زمین بزند.

ماکلی امروز بابت این تصمیم خود ابراز ندامت کرد و از در گفت‌وگویی از فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتگال و بازیکنان این تیم عذرخواهی کرد.

او که با A Bola صحبت می‌کرد، گفت:" تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که من از مربی آقای فرناندو سانتوس و تیم پرتگال برای آنچه اتفاق افتاده عذرخواهی کردم. به عنوان یک تیم داوری سخت تلاش می‌کنیم تا تصامیم درستی بگیرم و چنین اتفاقاتی زیاد خوشانید نیست".

این در حالی‌ست که امروز گاتزتا دلو اسپورت مدعی شد که ممکن است رونالدو به دلیل رفتار ناشایست از سوی فیفا محروم شود.

مرتبط:

واکنش رونالدو بعد از خشم و قهر دیشب
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر