20:11 16 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه، هنگام مقابل شدن با پرسشی در مورد بنزما که از سوی یک خبرنگار قزاق مطرح شد، عکس‌العمل جالبی نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، کریم بنزما پس از سال 2015، و در پی رسوایی در قضیه اخاذی از والبوئنا، از حضور در تیم ملی محروم شده و 6 سال می‌شود که برای خروس‌ها به میدان نرفته است.

فُرم خوب این بازیکن در رئال مادرید اما سبب شده تا این روزها رسانه‌ها و حامیان بنزما به دشان فشار بیاورند تا او را بار دیگر به تیم ملی دعوت کند.

دشان اما بر موضع خودش و فدراسیون فوتبال فرانسه ایستاده است و بار گفته است که کریم بنزما را هرگز به تیم ملی دعوت نخواهد کرد.

این سرمربی فرانسوی که پاسخ دادن به پرسش‌‌ها در مورد بنرما خسته شده است، در قزاقستان نیز با این پرسشی در مورد بنرما مقابل شد که عکس‌العمل جالبی نشان داد.

او در پاسخ به این پرسش که چرا ستاره رئال را به تیم ملی دعوت نمی‌کند، گفت:" تا کی پرسش در مورد بنزما؟ حتی اینجا هم از بنزما می پرسند. مطمئنم یک خبرنگار فرانسوی از تو خواسته تا این سوال را مطرح کنی".

این در حالی‌ست که شب گذشته فرانسه در نبود بنزما، موفق به شکست 0-2 قزاقستان شد و درخشش بسیار خوبی ستاره‌های این تیم داشتند.

مرتبط:

خشم و ناراحتی دشان از بنزما هنوز پا برجاست؛ سرمربی خروس‌ها بار دیگر به ستاره رئال تاخت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر