06:12 12 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتگال، در برابر انتقاد‌ها از کریستیانو رونالدو اعلام حمایت کرد و مدعی شد که او کاپیتان تیمش باقی خواهد ماند.

به گزارش اسپوتنیک،  کریستیانو رونالدو در جریان تساوی تیم ملی پرتگال برابر صربستان، پیش از اتمام دیدار با حالتی خشمگین زمین بازی را ترک کرد و پس از عدم پذیرش گل پیروزی بخش وی، بازوبند کاپیتانی خود را به زمین کوبید.

این حرکت فوق ستاره پرتگالی سبب انتقادهای زیادی شد و برخی‌ها معتقد بودند که باید فرناندو سانتوس بازوبند را به دلیل بی‌احترامی از این بازیکن بگیرد.

فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتگال اما در برابر این انتقاد‌ها از کریستیانو رونالدو اعلام حمایت کرد و مدعی شد که او کاپیتان تیمش باقی خواهد ماند.

او ضمن این که حرکت رونالدو را نادرست عنوان کرد، گفت:" او بازوبند را حفظ خواهد کرد. او سبب رنجش هیچ‌کسی نشده و مربی و هم‎‌تیمی‌هایش بابت این کار او ناراحت نشده اند. آنچه اتفاق افتاد لحظه ناامیدی بزرگی بود که می توانست برای من هم اتفاق بیفتد. سرخوردگی کسی که همیشه می خواهد برنده شود، که همه چیز را برای تیم ملی می دهد. برای او این اتفاق تلخ رخ داد و ممکن است شخص دیگری نیز چنین کاری کند".

این در حالی‌ست که رونالدو پس از بازی بستن بازوبند کاپیتانی را بر بازویش افتخار بزرگی عنوان کرده بود.

 

مرتبط:

خطر محرومیت در کمین رونالدو به دلیل رفتار ناشایست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر