20:34 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فرانکی دی‌یونگ هافبک هالندی بارسلونا در این فصل نشان داده که رونالد کومان هر سیستمی را استفاده کند، او مهره اصلی ترکیب خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، فرانکی دی‌یونگ با روی کار آمدن رونالد کومان، به ستاره اصلی بارسلونا تبدیل شده و بیشترین دقایق را برای بلوگرانا بازی کرده است.

دی‌یونگ 41 بازی و 3610 دقیقه بازی کرده و بالاتر از لئو مسی که 3252 دقیقه بازی کرده و از دید بسیاری از کارشناسان بهترین بازیکن این فصل بارسلونا است، بیشتر بازی کرده.

کومان که در این فصل دو ترکیب 3-4-1-2 و 4-3-3 را در اکثر بازی‌ها استفاده کرده، شاه مهره‌اش دی‌یونگ بوده و نقش اصلی را در ترکیب بازی کرده.

این بازیکن در بازی‌ها به عنوان مدافع، هافبک دفاعی، هافبک هجومی و برخی‌ها بازی‌ها به عنوان مهاجم ظاهر شده و اگر در جریان بازی دقت شود، این بازیکن در تمام نقاط زمین حضور دارد و فشار اصلی تحمل می‌کند.

این بازیکن در این فصل رقابت‌ها 6 گُل به ثمر رسانده و در بازی‌های بسیار مهمی چون رایو والکانو در کوپا دل‌ری، گرانادا در لالیگا و در سوپرجام مقابل رئال سوسیداد فوق العاده بود.

این آمار نشان می‌دهد که ستاره هالندی بخش جدا ناپذیری از سیستم‌های کومان است و اگر او خوش ندرخشد، بارسا در میانۀ زمین مشکلات فراوانی خواهد داشت.

مرتبط:

اخراج دو مدیر بارسا از سوی رییس جدید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر