12:32 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

والدین سرخیو راموس مطمئن هستند که پسرشان در رئال مادرید خواهد ماند و برای تمدید با این تیم هیجانی است.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد سرخیو راموس مدافع و کاپیتان رئال مادرید در پایان فصل با این باشگاه به پایان می‌رسد و مذاکرت دو طرف برای تمدید قرارداد تا حالا نتیجۀ مثبتی در پی نداشته است.

با این حال برخی از کارشناسان معتقد اند که این بازیکن در پایان فصل از رئال مادرید جدا خواهد شد و می‌تواند به یکی از باشگاه‌های پاریسن‌جرمن و منچستریونایتد بپیوندد.

والدین این بازیکن اما به ماندن پسرشان در رئال مادرید اطمینان دارند و این موضوع را امروز در گفت‌وگویی که به مناسب 35 سالگی راموس ترتیب شده بود، ابراز کردند.

پدر راموس به خبرنگار لاسستا گفت:" سرخیو نگران هیچ چیز نیست. او را مثل همیشه آسوده خاطر می‌بینم و تقریبا مطمئنم که تمدید خواهد کرد. البته ما تاثیر زیادی روی تصامیمش نداریم ولی معتقدم هنوز زمان کافی برای حل و فصل این قضیه وجود دارد".
در ادامه مادر راموس نیز صحبت کرد و چنین گفت:" شرایط سرخیو را عالی می‌بینم و معتقدم او با رئال تمدید خواهد کرد. جای هیچ نگرانی نیست".

این در حالی‌ست رئال مادرید در این اواخر به جذب آلابا تمایل نشان داده و می‌خواهد در صورت ناکامی در تمدید با راموس، این مدافع اتریشی را جانشین او سازد.

مرتبط:

کاپیتان راموس با آینده‌ای مملو از تردید 35 ساله شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر