19:59 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اسکات مک‌تامینی ستاره اسکاتلندی منچستریونایتد، در گفت‌وگویی داستان جالبی از خودش و لیونل مسی تعریف کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در سال 2019، دو تیم بارسلونا و منچستریونایتد، در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در دو دیدار رفت و برگشت به مصاف هم رفتند که کاتالان‌ها موفق شدند با نتیجه 0-4 به برتری برسند و راهی مرحله بعدی گردند.

در این دیدار برای مسی و اسکات مک‌تامینی ستاره اسکاتلندی منچستریونایتد اتفاق جالبی رخ داده و این بازیکن حالا در گفت‌وگویی در مورد آن صحبت کرده است.

او در گفت‌وگو با ESPN، ضمن تمجید از مسی مدعی شد که این بازیکن او را با اسمالینگ که بر رویش مرتکب خطا شده بود، اشتباه گرفته بود.

اسکات گفت:" در سال 2019 ما مقابل بارسلونا بازی می‌کردیم، کریس اسمالینگ با آرنج ضربه‌ای به مسی زد و این خطا سبب شد تا بینی او خونریزی کند. او فکر می‌کرد که من به او ضربه زدم، چون وقتی در پایان بازی به رومرو گفتم که پیراهن مسی را برایم بگیر، اما او وقتی پیش مسی رفت و بازگشت، به من گفت که تو به او با آرنج ضربه زده‌ای. من به او گفتم که من چنین کار نکرده‌ام و این را لئو بگو و پیراهنش را بگیر تا در اتاق خوابم بگذارم. همین شد که مسی فهمید من نبودم که او را با آرنج زده‌ام. معذرت می‌خواهم اسمالینگ، اما او بود که کمی نسبت به مسی خشن عمل کرد".
ستاره یونایتد در ادامه مسی را بهترین بازیکن فوتبال عنوان کرد و گفت:" لئو بهترین بازیکن است و به همین دلیل پیراهنش را گرفتم".

 

 

مرتبط:

رکورد خاص «لیونل مسی» در تاریخ لالیگا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر