16:55 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پل اسکولز اسطوره انگلیسی منچستریونایتد، از مدیران این باشگاه خواسته تا به جای هری کین، ارلینگ هالند را جذب کنند.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد به دنبال تقویت خط حمله خود در تابستان پیشرو است و مهاجمان چون هری کین، ارلینگ هالند و جیدون سانچو در رادار این باشگاه قرار دارند.

پل اسکولز اسطوره انگلیسی این باشگاه اما به مدیران تیم سابقش توصیه می‌کند تا به جای هری کین، ارلینگ هالند را به خدمت بگیرند.

او در این مورد به وب او نیل گفت:" من فکر می‌کنم مهاجمان یونایتد بسیار خوب هستند، اما آیا آن‌ها یک شماره 9 واقعی دارند، آیا آن‌ها تمام کننده خوب هستند؟ وقتی کاوانی بازی می کرد و حالش خوب بود، چنین چیز را شاهد بودیم اما حالا چنین نیست. آن‌ها به کسی نیاز دارند تا برای سال‌های طولانی در دسترس باشد و خوب کار کند".
او در ادامه افزود:"من می‌دانم که در مورد هالند بسیار صحبت شده است، او هزینه زیادی خواهد کرد. من از میان کین و هالند بنا بر دلایل خودم، ارلینگ را انتخاب می‌کنم اما برای سن، توانایی، زمان کار و حرفه‌اش، و اینکه او قبلا زیر نظر اوله بازی کرده است، برای یونایتد مناسب است. به نظر من منطقی است که مدیران برای انتقال او کاری انجام دهند، اما باشگاه های دیگری نیز به دنبال او هستند، بنابراین این کار دشوار خواهد بود".

اسکولز در حالی به مدیران یونایتد پیشنهاد جذب هالند را داده است که این بازیکن نسبت به کین 7 سال کوچک‌تر است و هزینه کم‌تری نیز دارد.

مرتبط:

غیبت پرز در زمان حضور پدر و مدیربرنامه‌های هالند در رئال مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر