19:51 16 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچستریونایتد برای خلاص شدن از شر دیوید دخیا در این تابستان مجبور است خسارت زیادی را متقبل شود.

به گزارش اسپوتنیک؛ گزارش‌ها می‌رساند که دیوید دخیا می‌خواهد اولدترافورد را ترک نماید و منچستریونایتد برای خلاص شدن از شر او در تابستان پیش‌رو مجبور است، خسارت زیادی را متقبل شود تا سولسشر بتواند هندرسون را به عنوان دروازه‌بان شماره 1 انتخاب کند.

دیلی میرور گزارش کرده که یونایتد مجبور است مبلغ زیادی از قرارداد 364 میلیون پوندی دی خیا را پرداخت کند تا وی قراردادش را فسخ کند و از قبض دستمزد خارج شود.

دروازه‌بان اسپانیایی هنوز دو سال از قرارداد 350.000 پوندی هفتگی‌اش که در سال 2019 امضا کرده، باقی مانده و این دروازه‌بان 30 ساله در این فصل تا حد زیادی از سوی سولشر انتخاب شده و تنها 5 مسابقه لیگ را از دست داده است.

هندرسون 24 ساله در همه مسابقات 19 بازی انجام داده اما بیشتر وقت بازی‌اش را در مسابقات جام می‌بیند. با توجه به چشم انداز آینده بازیکن ملی پوش انگلستانی، اعتقاد بر این است که او به روشنی اعلام کرده که فصل آینده فوتبال بازی منظم در تیم اصلی را می‌خواهد.

یونایتد در حال حاضر هر هفته 570.000 پوند برای پنج دروازه‌بان بزرگسال خرج می‌کند و به دنبال کاهش هزینه‌ها است. هندرسون در تابستان گذشته قراردادی 5 ساله به ارزش 100.000 پوند در هفته امضا کرد تا سود انتقال به جای دیگر را جبران کند. سرخیو رومرو 34 ساله هفته 70 هزار پوند درآمد دارد اما چند ماه آخر قراردادش را در آرجانتین پشت سر می‌گذارد. او کاملا آماده بود تا تابستان گذشته به اورتون برود تا این‌که یونایتد در آخرین مرحله مانع از حرکت او شد.

لی گرانت 38 ساله و جوئل پریرا 24 ساله گزینه سوم به ترتیب 30 هزار پوند در هفته و 20 هزار پوند در هفته دریافت می‌کنند اما در پایان فصل بازیکنان آزاد می‌شوند.

هادرزفیلد درصدی از دستمزد پریرا را که به صورت قرضی به خدمت گرفته، پرداخت می‌کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر