01:23 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه فوتبال لیدزیونایتد انگلستان از ضرر مالی 64.6 میلیون پوندی در بازگشت به لیگ برتر خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک‌؛ لیدز برای فصل گذشته با صعود به لیگ برتر برای اولین بار در 16 سال گذشته، 64.6 میلیون پوند ضرر کرده است.

برای سال مالی منتهی به جولای سال 2020، حساب‌های باشگاه منتشر شده در شرکت‌های داخلی نشان می‌دهد که زیان عملیاتی آنها از 36.1 میلیون پوند در سال قبل افزایش یافته است.

با رسیدن به عنوان قهرمانی گردش مالی از 48.9 میلیون به 54.2 میلیون پوند افزایش یافت، با فروش کالا تقریبا 64 درصد به 9.4 میلیون پوند به 15.4 میلیون پوند رسید.

این حساب‌ها نشان می‌دهد که پس از تعلیق فصل در ماه مارچ، قبل از شروع مجدد پشت درهای بسته، دریافت 14.4 میلیون پوندی وجود دارد و پرداخت پاداش بازیکنان برای برنده شدن، مبلغ 20 میلیون پوند است.

View this post on Instagram

A post shared by Leeds United (@leedsunited)

اگر لیدز وضعیت لیگ برتر را حفظ کند، مبلغ 35 میلیون پوند پرداخت خواهد داشت، در حالی که افزونه‌های احتمالی انتقال 18 میلیون پوند وجود دارد و حقوق باشگاه از 46.2 میلیون پوند به 78.3 میلیون پوند افزایش یافته است.

آنگوس کینار مدیر لیدز در حساب‌اش نوشت: "خطرات کرونا در جریان‌های درآمد همچنان قابل توجه است، اما بهبودها در محیط کلان سلامت نشان دهنده بازگشت جمعیت در آینده نزدیک است که شاهد بازگرداندن کامل جریان‌های اصلی درآمد خواهیم بود. خطر اصلی پیش روی این گروه، وضعیت تقسیم شده تیم اول باشگاه به دلیل تأثیر بر درآمد اصلی است."

لیدز پس از ثبت سیزدهمین قهرمانی این فصل در لیگ در روز شنبه 2-1 در خانه مقابل شفیلد یونایتد به جمع 10 تیم برتر لیگ برتر بازگشت.

شاگردان مارسلو بیلسا 42 امتیاز دارند و از امتیاز 40 امتیازی عبور می‌کنند که هدف آن جلوگیری از سقوط است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر