18:47 30 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرجی روبرترو و جرارد پیکه، دو مصدوم سرشناس بارسلونا، به دیدار برابر وایادولید نرسیدند و این موضوع می‌تواند احتمال حضور آن‌ها را در ال‌کلاسیکو نیز کم‌رنگ کند.

به گزارش اسپوتنیک، شنبه آینده ال‌کلاسیکو در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو برگزار خواهد شد و هر دو تیم به تمامی بازیکنان شان نیاز دارند تا در این دیدار حساس حضور داشته باشند و به تیم شان کمک کنند.

برای این دیدار حساس بارسلونا امیدوار بود سرجی روبرتو و جرارد پیکه دو مدافع مصدوم خود را در اختیار داشته باشد اما به نظر می‌رسد که حضور آن‌ها در این دیدار دشوار خواهد بود زیرا آن‌ها با وجود حضور در تمرینات گروهی به دیدار برابر وایادولید دعوت نشدند.

هر دو مدافع قبل از این مصدوم شده بودند و پس بازگشت به میادین بار دیگر مصدومیت را تجربه کردند که این موضوع نیز می‌تواند احتمال حضور آن‌ها را در دیدار برابر رئال مادرید کم‌رنگ‌تر کند.

کادر فنی نیز بخاطر همین ترس ممکن است از این بازیکنان در دیدار برابر رئال مادرید استفاده نکند و به آن‌ها تا زمان ریکاوری کامل استراحت دهد.

گفته می‌شود که هر دو بازیکن برای رسیدن به ال‌کلاسیکو سخت تلاش دارند و امیدوار اند با رسیدن به آمادگی کامل در دیدار برابر حریف سنتی به میدان بروند.

مرتبط:

فهرست بازیکنان بارسلونا برای دیدار با رئال وایادولید + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر