18:50 30 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می‌رسد که سیتی شدیداً به دنبال ارلینگ هالند است زیرا پپ گواردیولا، ضمن تمجید از این بازیکن نروژی، احتمال خرید صد میلیون پوندی را نیز تایید کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ارلینگ هالند این روزها مورد توجه همه باشگاه‌های مطرح اروپا قرار دارد و بسیاری از کارشناسان نقل و انتقالات مدعی اند که این بازیکن ممکن به یکی از باشگاه‌های رئال مادرید، بارسلونا و منچسترسیتی منتقل شود.

با این حال، پپ گواردیولا پیش از دیدار تیمش در لیگ قهرمانان اروپا با دورتموند که فردا شب برگزار خواهد شد، اظهار داشت که اگر احساس کنند بازیکنی تیم را بهتر می کند، باشگاه می‌تواند هزینه‌های هنگفتی برای جذب‌اش مصرف کند.

گواردیولا در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت:"صرف هزینه زیاد برای یک بازیکن به شما مزیتی برای پیروزی نمی‌دهد. فوتبال یک بازی تیمی است و همه کمک می کنند. در مسابقات توسط یک بازیکن برنده نمی‌شود، در تیم همه بازیکنان مهم اند".
او در ادامه افزود:" تاکنون باشگاه خرید 100 میلیون پوندی نداشته اما شاید در آینده اتفاق بیفتد که باشگاه تصمیم بگیرد برای جذب یک بازیکن که بتواند برای 5-10 سال آینده تیم را بهبود بخشد چنین هزینۀ را مصرف کند".
گواردیولا وقتی از او در مورد ستاره 20 ساله دورتموند پرسیده شد، پاسخ‌اش پر از تمجید وتحسین بود و گفت: "من می‌فهمم كه شما درباره هالند پرسش‌هایی مطرح می‌کنید، البته او مهاجم استثنایی است، اما شما می دانید كه صحبت در مورد او برای من مناسب نیست.تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که او با سن و سالش استثنایی است و آمار خود گویای این موضوع اند. در این سن زدن این مقدار گل آسان نیست. او می‌تواند در موقعیت ضد حمله در محوطه جریمه و ضربه سر گلزنی کند. او یک مهاجم خارق العاده است، همه این را می دانند".

مرتبط:

رقم نجومی که پدر و نماینده هالند از بارسا خواستند
رایولا تکذیب کرد؛ هالند برای بارسلونا شرط نگذاشت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر