14:36 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

متئو موری، مدافع اسپانیایی دورتموند در مورد ارلینگ هالند صحبت کرد و مدعی شد که ستاره نروژی در مورد بارسا و رئال چیز از او نپرسیده.

به گزارش اسپوتنیک، اخیراً مینو رایولا مدیر برنامه و آلف اینگه پدر ارلینگ هالند ستاره درخشان دورتموند به کشور اسپانیا سفر کردند و با سران دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید دیدار کردند تا در مورد شرایط حضور این بازیکن در این دو تیم صحبت کنند.

پس از سفر این دو شخص نزدیک به هالند، شایعات انتقال او به بارسلونا و یا رئال مادرید اوج گرفت و بسیاری از کارشناسان نقل‌وانتقالات مدعی شدند که از حالا به تحقیقات در مورد این دو تیم مطرح اروپا آغاز کرده است.

متئو موری، مدافع اسپانیایی دورتموند که درک خوبی از هردو تیم کشورش دارد، در گفت‌وگویی اظهار داشته که چنین ادعاهایی حقیقت ندارد زیرا هم‌تیمی او هیچ پرسشی از او در این مورد نداشته است.

او در این مورد گفت:" هالند تا به حال در مورد بارسلونا و رئال مادرید از من پرسشی مطرح نکرده است. ما با یکدیگر دوستیم و در مورد مسائل زندگی با هم صحبت می‌کنیم. اگر او دورتموند را ترک کند این تصمیم شخصی اوست، اما من امیدوارم که هالند مدت زمان بیشتری با ما بماند".

این در حالی‌ست که گفته می‌شود در صورت عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان، هالند به صورتی قطعی دورتموند را ترک خواهد کرد و این تیم شانسی برای حفظ او ندارد.

مرتبط:

رئال برای خرید «ارلینگ هالند» 150 میلیون یورو می‌پردازد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر