14:35 27 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فیلیپ کوتینیو هنوز از مصدومیت رنج می‌برد و گفته می‌شود طی روزهای آینده آرتروسکوپی دیگری روی زانوی چپ خود انجام خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک،  نزدیک به سه ماه و چند هفته پیش، فیلیپه کوتینیو در دیدار برابر ایبار از ناحیه مینیسک خارجی زانوی پای چپ مصدوم شد و باشگاه بارسلونا مدت زمان دوری این بازیکن را سه ماه اعلام کرد.

این بازیکن که نیاز به جراحی داشت، مدت زمان ریکاوری‌اش اندکی طولانی‌تر شد و حتی راهی قطر نیز شد تا سریع از شر مصدومیت رهایی یابد.

کوتینیو پس از مداوا در قطر و عدم بهبود زانویش به زادگاهش برازیل سفر کرد تا روند ریکاوری‌اش را زیر نظر داکتر تیم ملی برازیل تکمیل کند.

ستاره برازیلی اما هنوز از مصدومیت رنج می‌برد و گفته می‌شود طی روزهای آینده آرتروسکوپی دیگری روی زانوی چپ خود انجام خواهد داد.

براساس گزارش Ge Globo، جراحی کوتینیو توسط داکتر تیم ملی برازیل انجام می‌شود و این بازیکن به احتمال بسیار زیاد فصل را از دست خواهد داد.

گفته می‌شود که باشگاه بارسلونا تا حالا با انجام عمل جراحی دیگر موافقت نکرده و منتظر است تا کادر صحی باشگاه در این مورد تحقیق و سپس مجوز جراحی به بازیکن برازیلی را صادر کند.

مرتبط:

بدترین خبر برای آبی‌اناری‌ها؛ آنسو فاتی و کوتینیو ادامه فصل را از دست دادند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر