21:06 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در صورت اخراج آندره‌آ ییرلو از یوونتوس، این باشگاه بار دیگر به سراغ ماسمیلیانو آلگری خواهد رفت.

به گزارش اسپوتنیک، مدیران باشگاه یوونتوس بعد از تساوی مقابل تیم فوتبال تورینو، ادامه روند نتایج ضعیف آندره آ پیرلو در سری آ و همچنین حذف از لیگ قهرمانان اروپا دیدار مقابل ناپولی را برای پیرلو به عنوان آخرین فرصت برای باقی ماندن به عنوان سرمربی در این تیم تعیین کرده اند و در صورت کسب هر نتیجه‌ای به غیر از پیروزی در این مسابقه پیرلو و همکارانش از این باشگاه اخراج خواهند شد.

این دیدار معوقه از هفته سوم بوده و بالاخره بعد از جنجال های فراوان این هفته برگزار می‌شود. حالا این دیدار می تواند به بازی حکم و زندگی برای پیرلو تبدیل شود. یوونتوس در جدول هم امتیاز با ناپولی در رده چهارم قرار دارد و شکست در این دیدار امیدهای این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را نیز کاهش خواهد داد.

یوونتوس با وجود این که به پیرلو یک هفته فرصت داده است، اما گزینه‌های خودش را برای اخراج احتمالی این سرمربی ایتالیایی ارزیابی دارد و گفته می‌شود که مذاکراتی با آلگری برای بازگشت به این باشگاه نیز داشته است.

براساس گزارش منابع ایتالیایی، آلگری گزینه جدی مدیران یوونتوس برای جانشینی پیرلو محسوب می‌شود و آن‌‌ها دوست دارند بار دیگر به سرمربی سابق خود شان همکاری کنند.

آلگری در حالی به عنوان جدی‌ترین گزینه این تیم مطرح شده که هواداران بانوی پیر خواهان حضور زیدان روی نیمکت تیم شان اند و در چند نظر سنجی علاقه شان را به سرمربی فعلی رئال مادرید نشان داده اند.

مرتبط:

کریستیانو غیرقابل دست‌یابی است؛ پیرلو 100 درصد فصل بعد هم سرمربی یووه است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر