19:41 16 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یوسِین بولت دوندهٔ جامائیکایی که به عنوان سریع‌ترین انسان جهان نیز شناخته می‌شود، به این پرسش که مسی بهترین است یا رونالدو، پاسخ داد.

به گزارش اسپوتنیک، بیش از یک دهه است که بحث داغ فوتبال این است: کریستیانو رونالدو بازیکن بهتری است یا لیونل مسی؟ هر دو بازیکن دوران ورزشی فوق‌العاده‌ای داشته و قهرمانی‌های بسیاری کسب کرده‌اند. آنها صدها گل زده و افتخارات زیادی داشته‌اند. حالا این بحث داغ‌تر از همیشه دنبال می‌شود زیرا هر دو بازیکن اخیراً در ترکیب تیم رویایی تاریخ فوتبال حضور دارند و با هم مقایسه می‌شوند.

در این میان فوتبال‌دوستان، بازیکنان فوتبال و حتی برخی قهرمانان ورزش به این پرسش پاسخ داده اند و برخی دیگر نیز تلاش کرده اند تا در این مورد صحبت نکنند.

در این میان یوسِین بولت دوندهٔ جامائیکایی که به عنوان سریع‌ترین انسان جهان نیز شناخته می‌شود، پاسخ جالبی به این پرسش داد و مسی را در تیم ملی آرجانتین و رونالدو را در یونایتد به عنوان بهترین مشخص کرد.

او در این مورد گفت:" پاسخ برایم دشوار است چرا که من حامی تیم ملی آرجانتین هستم اما در عین حال طرفدار بزرگ کریستیانو رونالدو نیز هستم. اما اگر یکی را انتخاب کنم، بخاطر این که یونایتدی هستم، کریستیانو را بخاطر حضور در الدترافورد انتخاب خواهم کرد".

بولت در حالی به این پرسش پاسخ داده است که سال‌ها می‌شود یکی از طرفداران دو آتشه منچستریونایتد است و در زمان حضور رونالدو در این باشگاه با او ملاقاتی نیز داشته است.

مرتبط:

بولت تسلیم رونالدو شد؛ کریس از من تیز تر میدود+عکس و ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر