06:53 21 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پاریسن‌جرمن موفق شد بایرن مونیخ را در خانه‌اش شکست دهد و نیم راه صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا را بپیماید.

به گزارش اسپوتنیک، در دومین شب از مرحله رفت دور یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، دو دیدار به صورت همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین آن دو تیم بایرن مونیخ و پاریسن‌جرمن در ورزشگاه آلیانز آرنا به مصاف هم رفتند و این دیدار در پایان 90 دقیقه با نتیجه 2-3 به سود پاریسی‌های به پایان رسید.

در این دیدار که یادآور فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان بود، پی‌اس‌جی بازی را بهتری آغاز کرد و در دقیقه 3 موفق به گُلزنی شد.کلیان امباپه ستاره فرانسوی پی‌‌اس‌جی روی اشتباه نویر و با همکاری عالی نیمار موفق شد دروازه بایرن را باز کند و تیمش را از حریف پیش بیندازد.

پی‌اس‌جی که به فکر انتقام بود، در ادامه به گُل دوم دست یافت و مارکینیوش موفق شد روی پاس عالی نیمار گُل دوم را به ثمر برساند.

این گُل اما برای مدافع برازیلی سنگین تمام شد و پس از باز کردن دروازه نویر مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد.

بایرن اما تسلیم نشد و قبل از پایان نیمه نخست و در دقیقه 37 با چوپوموتینگ یکی از گُل‌های خورده را جبران کرد تا شکست در نیمه نخست اندکی کمرنگ شود.

بایرنی‌ها در نیمه دوم بازی هجمومی داشتند و موفق شدند گُل تساوی را نیز به ثمر برسانند.

در دقیقه 60 بازی توماس مولر موفق شد برای بار دوم دروازه ناواس را باز کند و هواداران را به پیروزی امیدوار کند.

امباپه اما اجازه نداد تا بایرن به پیروزی فکر کند و در دقیقه 68 موفق شد برای بارسوم دروازه نویر را باز و خودش نیز دبل کند.

پس از این گُل بایرن برای زدن گُل تساوی تلاش زیادی کرد تا در خانه شکست نخورد اما موفق نبود و این بازی با نتیجه 2-3 به پایان رسید.

مرتبط:

مصدومیت کاپیتان پی‌اس‌جی پس از باز کردن دروازه بایرن + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر