06:49 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

یوسین بولت، کریستیانو رونالدو را به عنوان برترین بازیکن تمام ادوار و بهتر لیونل مسی انتخاب کرد.

به گزارش اسپوتنیک؛ یوسین بولت سوپراستار جامایکایی دنیای اتلتیک کریستیانو رونالدو را بالاتر از مسی به عنوان بزرگترین بازیکن تاریخ انتخاب کرد. دارنده هشت بار مدال طلای المپیک می‌گوید: ارتباط رونالدو با منچستر یونایتد بر روی تصمیم او تأثیرگذار بوده است. اما او همچنین اصرار می‌کند که فوق ستاره پرتگالی به دلیل موفقیت در لیگ‌های مختلف اروپایی بیشتر از کاپیتان آرجانتین به بازی خود وی را علاقمند ساخته است.

بولت به گاتزتا دلو اسپورت گفت: "انتخاب برای من دشوار است زیرا من از مسی حمایت می‌کنم اما من طرفدار کریستیانو رونالدو هستم. من رونالدو را از زمان بازی در منچستر یونایتد تحسین می‌کنم و از شیاطین سرخ حمایت می‌کنم. فکر می‌کنم او چیزی بیش از مسی دارد زیرا در بسیاری از لیگ‌ها خود را ثابت کرده است. به همین دلیل من رونالدو را انتخاب می‌کنم."

رونالدو 28 جام داخلی را در سه کشور به دست آورده در حالی که مسی 34 جام را با بارسا کسب کرده است.

بولت هنگامی که رکورد 100 متر سرعت را با 9.58 ثانیه در مسابقات جهانی برلین شکست، به عنوان سریعترین مرد جهان شناخته شد. اما سال گذشته او ادعا کرد رونالدو به عنوان یک  "ورزشکار فوق العاده" می‌تواند به راحتی او را در یک مسابقه شکست دهد.

در زمان حضورش در رئال مادرید، رونالدو یک بار 96 متر را در 10 ثانیه دوید در حالی که سرعت رسمی فیفا 21 مایل در ساعت است.

بولت پس از بازنشستگی در ورزش اتلتیک سعی در شروع یک فوتبال حرفه‌ای داشت اما با وجود دو بار گلزنی در یک بازی دوستانه موفق به کسب قرارداد با تیم استرالیایی "سنترال کاست مارینر" در سال 2018 نشد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر