03:24 14 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شونا رِیوَر پورن استار مجارستانی مدعی شده که برای سه بازیکن منچستریونایتد زمینه خدمات فراهم کرده است.

به گزارش اسپوتنیک؛ شونا رِیوَر ستاره مجارستانی فیلم‌های پورنو طی ادعای هیجان انگیزی درباره پادکست How To A Pornstar ادعا کرده که وی به سه بازیکن منچستریونایتد خدمات ارائه کرده است، با این ادعا که یکی از آنها برای پرداخت یک پیتزا 200 یورو از او پس گرفته است.

شونا همچنان مدعی شد که برخی از فوتبالیست‌های لیگ برتر دوست ندارند هزینه‌های مربوط به رابطه جنسی را پرداخت کنند و انتظار دارند اسکورت‌ها به صورت رایگان کار کنند.

شونا اظهار داشت: "آنها انتظار دارند که شما با آنها باشید زیرا آنها مشهور هستند اما آنها واقعاً نمی‌خواهند با شما قرار بگذارند. آنها شما را به عنوان جوجه فرعی در سایه می‌خواهند. فقط به دلیل این‌که پول زیادی دارند به این معنی نیست که آنها می‌خواهند سخاوتمند باشند."

ریور ادعا کرد که یک فوتبالیست که گویا در یونایتد بازی می‌کند، حتی 200 یورو (حدود 173 پوند) از هزینه خود را بدون گفتن به او پس گرفته است: "من از او در این مورد سوال کردم، او گفت، ... ببخشید، برای دوستانم پیتزا سفارش دادم و چون پول دیگری نداشتم آن را برداشتم."

وی با بیان این‌که معتقد است این یک حرکت قدرتمند توسط این فوتبالیست بوده، افزود: "این احتمالاً به خود او آسیب می‌رساند که او به من پول می‌داد."

این پورن استار 28 ساله ادعا کرد که برای دو بازیکن دیگر یونایتد نیز خدمات ارائه کرده اما هویت هیچ یک از این سه بازیکن را اعلام نکرد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر