14:14 28 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید قصد دارد با فروش اودگارد و لوکا یوویچ در تابستان پیشرو، نزدیک به 100 میلیون یورو درآمد کند.

به گزارش اسپوتنیک، مارتین اورگارد ستاره نروژی و لوکا یوویچ ستاره صربستانی رئال مادرید که به صورت قرضی در آرسنال و اینتراخت فرانکفورت توپ می‌زنند، در نیم فصل دوم بسیار خوب درخشیده اند و به شمول این دو باشگاه، باشگاهی‌های دیگری نیز در سراسر اروپا خواهان جذب این بازیکنان اند.

رئال مادرید با توجه به علاقه‌مندی باشگاه‌ها به این دو ستاره و وضعیت مالی نامناسب، به فکر درآمد صد میلیونی از فروش آن‌ها است و تصمیم دارد هر دو بازیکن را در تابستان پیشرو به فروش برساند.

این موضوع پنجشنبه شب در برنامه «ال‌چیرینگیتو» مطرح شد و کارشناسان مدعی شدند که رئال به فروش یوویچ که 60 میلیون یورو برایش هزینه کرد و اودگارد که چند سال است منتظر درخشش او است، می‌اندیشد و این موضوع می‌تواند جنبه اجرایی بگیرد.

البته رفتن اودگارد از این حیث می‌تواند به ضرر رئال باشد که ارلینگ هالند از رئال دور می شود چرا که مارتین می‌تواند یکی از اصلی ترین دلایل انتقال احتمالی ستاره دورتموند به رئال مادرید باشد.

کهکشانی‌ها در حالی به فروش این دو بازیکن می‌اندیشدند که آن‌ها خود شان را برای جذب کلیان امباپه و یا ارلینگ هالند آماده می‌سازند و نیاز شدید به پول دارد.

مرتبط:

کورتوا دیوار بلند رئال برای ناکام گذاشتن مسی در گلزنی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر